O firmie

Witamy w sklepie internetowym www.pasja4x4.pl, którego właścicielem i administratorem jest Firma J5PL.

Firma Handlowa J5PL powstała w 1994 roku. W tym roku obchodziliśmy swoje 24 lecie istnienia.
Na przestrzeni tych lat zajmowaliśmy się importem, dystrybucją i sprzedażą bezpośrednią artykułów turystycznych, odzieży i obuwia.

Rozwój nowych technologii takich jak telekomunikacja i Internet pozwoliły na szybki rozwój firmy. Obecnie nasza firma prowadzi 3 sklepy stacjonarnych w POZNANIU i LUBLINIE, jest właścicielem sklepu internetowego www.pasja4x4.pl.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji odzieży dla mężczyzn, obuwia taktycznego, wojskowego oraz wyposażenia i sprzętu turystycznego. Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży amerykańskiej firmy Alpha Industries, polskiej Helikon, Protektor, Delta Optical oraz niemieckich firm Surplus, Brandit, MFH, Commando

Nasza oferta skierowana jest do ludzi, którzy lubią aktywny wypoczynek oraz czerpią satysfakcję z uprawiania sportów extremalnych i turystyki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nie tylko naszej strony internetowej, ale również naszych sklepów, gdzie czeka na Państwa przyjazna atmosfera i fachowa obsługa. W każdej chwili służymy swoją wiedzą i poradą.

Z pozdrowieniami
Robert Obroślak
Właściciel

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl